O firmě

Společnost RUPET formy a modely s.r.o. se věnuje konstrukci a výrobě forem pro automobilový, gumárenský a chemický průmysl.

Samotná konstrukce a výroba forem probíhá ve společnosti RUPET formy a modely s.r.o., která je součástí RUPET International s.r.o a je pokračovatelem známé modelárny TOS Čelákovice s mnohaletou praxí v daném odvětví.

Firma RUPET international s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, který vede Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 25487.

IČO: 47541849

DIČ: CZ47541849

Firma RUPET formy a modely s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, který vede Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 63910.

IČO: 25717693

DIČ: CZ25717693

Politika kvality

Hlavním výrobním programem jsou hliníkové a ocelové formy, které jsou nejčastěji používané v automobilovém průmyslu jako prototypové a sériové nástroje, dále jednoúčelové stroje, kontrolní měrky a přípravky, montážní a svařovací přípravky. Naším cílem je spokojený zákazník, proto spolupracujeme s našimi zákazníky již od vývoje technologie výroby dílu po výrobu nástroje/přípravku. Pomocí prototypových nástrojů je možné vyzkoušet různé technologie a tím optimalizovat parametry sériového nástroje.

Naše konstrukční oddělení konzultuje se zákazníkem jeho požadavky s ohledem na funkčnost nástroje, požadavky a zvyklosti zákazníka. Díky moderním konstrukčním počítačovým stanicím a přímým kontaktem se zákazníkem, jsme schopni velmi rychle reagovat i na změny v průběhu výroby.

Pro přenos velkých datových objemů využíváme bezpečný systém přenosu dat ODETTE OFTP2 a vlastní FTP server. Pro konstrukci využíváme systém Catia V5, pro CNC programování používáme Autodesk Inventor HSM. Námi vyráběné nástroje jsou v maximálních rozměrech 2200x2500 mm a v hmotnostech do 5000 kg na jeden díl. Pro výrobu jednotlivých dílů používáme CNC i klasickou technologii obrábění.

Celý výrobní proces probíhá u nás ve společnosti a tím jsme schopni velice rychle reagovat na změnu nástroje nebo přípravku.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní servis, který většinou začíná v konstrukčním oddělení 3D konstrukcí, dále prochází přes tvorbu frézovacích programů, k frézování tvarových dílců. Jiné díly obrábíme na konvenčních strojích. Konečná kompletace a měření je prováděno na montážních pracovištích.

Naše společnost využívá klimatizované haly o rozloze cca 2000 m² s jeřáby do 6,3t. naše strojní vybavení:

Pracovní stanice

4x konstrukční pracoviště s programem Catia V5

2x pracoviště pro tvorbu frézovacích programů s programem Autodesk Inventor HSM

2x pracoviště pro tvorbu frézovacích programů s programem Surfcam (3 osy a 4 osy)

CNC frézovací centra

1x horizontální vyvrtávačka FERMAT WFC 10 CNC HS (4 osy)

1x horizontální vyvrtávačka FERMAT WFC 10 CNC (4 osy)

1x vertikální frézovací centrum HAAS VF8/40 (3 osy)

1x vertikální frézovací centrum HAAS VM6 (3 osy)

1x horizontální frézovací centrum TOS FHK80A

1x vertikální frézovací centrum Klopp

Konvenční stroje

2x frézka velká

3x frézka malá

1x soustruh

2x horizontální vyvrtávačka

2x sloupová vrtačka

2x stojanová vrtačka

Svařování hliník/ ocel/ nerez

1x svářovací souprava Fronius MagicWave 5000

1x svařovací souprava Fronius VarioSynergic 5000

Kontrolní pracoviště

Měřícím ramenem ROMER Absolute Arm 7320