Kontrola

Přesnost výrobků kontrolujeme 3D měřícím ramenem ROMER Absolute Arm 7320. K vyhodnocení používáme program Delcam Powerinspect. Měříme jak menší díly v rozsahu ramene, tak velké modely, přípravky

K našim výrobkům dle požadavků zákazníka jsme schopni dodat protokol o měření daného výrobku, samostatného kusu (měrky) a nebo i celého celků (svařovací přípravky). Měření provádíme pomocí mobilního měřícího ramene Romer Absolute Arm 7320. V případě potřeby jsme schopni dané zařízení dovézt k naším zákazníkům a provést kontrolní měření přímo na místě u zákazníka. Toto se dá využít v případě že zákazník potřebuje proměřit dodaný nástroj, kontrolu tvaru nebo polohy. Je to především v případě kdy nástroj nepracuje dle požadavku. V takovém případě se dá celý nástroj, nebo díl proměřit a zjistit odchylky oproti CAD datům.

Další možnost využití měřícího ramene je pro kontrolu a nastavení jednotlivých pozic a polohy dílů. Samozřejmě jsme schopni na přání zákazníka proměřit i ostatní typy nástrojů a výrobků, které nedodala naše společnost. K tomuto jsou zapotřebí CAD data výrobku, nástroje nebo přípravku a ujasnit si co má být výstupem z měření. Cena je odvozena na základě měřené součásti a úkonů s tím spojených.